На порядку денному нові велосипедні покришки від компаній Ralson в Луцьку.
З 1974 відкрили власне скромне виробництво. З часом їхні обсяги зростали в геометричній прогресії в виготовленні шин для автомобілів. Сьогодні з трьох заводів Ralson, два присвяченні виготовленням автомобільних та мотоциклетних шин. З самого початку Ralson працювала над якістю свого продукту, вдосконалювала технології виробництва. Тепер Ralson випускає широкий асортимент шин найвищої якості відповідно високий рівень задоволених клієнтів. Насправді, Ralson’s Research & Development Center є єдиним в індійській індустрії циклу шин, акредитованим Міністерством науки та технологій уряду Індії.

Сувора система забезпечення якості та великі зусилля в галузі досліджень і розробок тільки посприяли до швидкого розвитку в даній індустрії. Сьогодні, Ralson є лідером на ринку в Індії, та найбільшим експортером велосипедних шин з Індії та одним з найбільших виробників велосипедних шин у світі. Успішно запустили високотехнологічні безкамерні шини для мотоциклів, Ralson поступово займає помітне місце для себе в автомобільній та велосипедній шинній промисловості.
Придбати камери та покришки для велосипеда в Луцьку!
В наявності покришки для міських велосипедів, МТБ велосипедів, дитячих, колясок, найнерів, BMX, якісна гума для вашого велосипеда в Луцьку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *